
Inrichting fietsenkelder middelbare school
De fietsenkelder van een Amsterdamse school is ingericht met FalcoSound fietsenrekken. In totaal kunnen er 562 fietsen worden geparkeerd in de fietsenstalling.
FalcoSound
Er zijn zowel enkelzijdige FalcoSound fietsenrekken geplaatst als dubbelzijdige FalcoSound fietsenrekken. De hart-op-hart afstand tussen de fietsenrekken is 37,5 cm. De bijzondere vorm van de wielbeugels zorgt ervoor dat fietsen eenvoudig geparkeerd kunnen worden, zonder schade aan te richten aan het voorwiel. Ook mountainbikes en racefietsen kunnen stabiel geparkeerd worden in FalcoSound fietsenrekken.
De fietsenrekken zijn vastgezet met bevestigingsbeugels.
Projecten
Bekijk hier de diverse projecten waarbij gekozen is voor FalcoSound als fietsparkeeroplossing:
- Falco fietsenstalling voor de “groenste fabriek”
- Fietsparkeren bij Landal park
- Fietsenrekken bindt sporters in Leiden op de fiets
- Kulturhuus met Falco overkappingen en fietsenrekken
- Fietsoverkapping in opaalwit
- Elk seizoen een ander dak met Falco
Advies
Wilt u het fietsparkeerprobleem voor uw school oplossen? Neem dan contact op met Falco voor advies; een vrijblijvende afspraak op locatie behoort ook tot de mogelijkheden. Onze projectadviseurs adviseren u graag voor een mooiere buitenwereld. Bel 0546 55 44 of e-mail naar info@falco.nl. U kunt ook ons bord “ schoolterrein inrichten” bekijken op Pinterest voor inspiratie.
Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink.
John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:
- ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
- repareren, refurbishen en recyclen
- behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
- certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)
Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.



Falco's adviseurs staan klaar om u telefonisch of tijdens een bezoek te adviseren. Ook sturen zij graag op uw verzoek gedetailleerde informatie toe.
Blijf op de hoogte van onze laatste producten en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!