Back to top
Tawk.to

Picknicksets op schoolplein

Home Projecten Picknicksets op schoolplein

Op het schoolplein van het Erasmus College in Almelo staan negen FalcoBloc picknicksets waar scholieren hun pauze kunnen doorbrengen.

FalcoBloc picknickset

Onze FalcoBloc serie straatmeubilair komt uit eigen huis, zelf ontworpen en geproduceerd. 

Bijzonder aan deze picknicktafel is dat er geen tafelsteunen gebruikt worden, maar dat deze doorlopen in de banksteunen. De staaldelen zijn thermisch verzinkt en kunnen gepoedercoat worden, er is dan keuze uit ruim 190 kleuren. Voor de tafel zijn vijf houten delen gebruikt en per zitgedeelte twee houten delen. Falco gebruikt voor haar eigen productie van straatmeubilair alleen FSC®-gecertificeerd hout. Dit wordt kenbaar gemaakt middels onderstaand logo. Falco is al sinds de start betrokken bij FSC® en in het bezit van het FSC certificaat sinds 1997. Falco is gecertificeerd onder nummer CU-COC-008530. Ons FSC®-licentienummer is FSC-C016221

Schoolplein inrichten

Ons assortiment bestaat uit veel producten waarmee een (school)plein ingericht kan worden, zoals tafels, afvalbakken, fietsenrekken, bergingen en fietsoverkappingen.

Ons Pinterest bord Schoolterrein inrichten wordt door veel mensen bekeken om inspiratie op te doen voor de inrichting van een schoolterrein met buitenbanken, afvalbakken,  fietsoverkappingen, fietsenrekken en nog veel meer straatmeubilair. 

Advies over de inrichting van uw schoolplein? Onze projectadviseurs komen graag bij u langs en vertellen over de mogelijkheden.

 

 

Circulair

Nederland wil in 2050 een circulaire economie hebben. In 2030 moet Nederland al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiel) gebruiken. Dat is een grote uitdaging. Onze Circulair Manager John Wermink denkt graag mee hoe u Falco producten voor de buitenruimte circulair kunt inzetten. Ons eigen ontwerpteam kan producten zo ontwerpen dat ze eenvoudig te demonteren zijn. Bij de Falco hoofdvestiging worden de producten gecontroleerd en gerepareerd, refurbished of gerecycled. Deze producten worden door Falco opnieuw aangeboden en gaan zo hun tweede of zelfs derde leven in. Op die manier blijft de waarde van het materiaal en de gedane arbeid behouden.

Milieukostenindicator

Naast de producten die we een tweede leven geven, doen we onderzoek naar het gebruik van biobased materiaal in ons straatmeubilair. Tevens hebben we software aangeschaft om de milieukosten van onze producten te berekenen. De milieukostenindicator (MKI) is een indicator die de milieu-impact van een product uitdrukt in euro's. Het weegt alle relevante milieueffecten die ontstaan tijdens de levenscyclus van een product en telt deze op tot een enkele score. De MKI, ofwel de schaduwprijs van een product, is een makkelijke manier om de milieu impact van producten of projecten te vergelijken en communiceren.

Meer weten?

(0546) 55 44 44 j.wermink@falco.nl
Circulair (image 1) Circulair (image 2) Circulair (image 3)
Wij staan (of zitten) voor u klaar!

Falco's adviseurs staan klaar om u telefonisch of tijdens een bezoek te adviseren. Ook sturen zij graag op uw verzoek gedetailleerde informatie toe.

(0546) 55 44 44 info@falco.nl Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze laatste producten en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!