Projecten

Vastzetvoorzieningen voor scooters op verschillende locaties in Diemen
22-12-2020

Op verschillende locaties in Diemen heeft Falco vastzetvoorzieningen voor scooters geplaatst. In totaal zijn er 20 vastzetvoorzieningen geplaatst. De FalcoLoops vastzetvoorziening is speciaal ontwikkeld voor scooters en bakfietsen.

FalcoLoop vastzetvoorziening

Scooters zijn tegenwoordig erg gewild. Dit transportmiddel is echter lastig te parkeren, vooral in de grote drukke steden. Voor gebruikers van scooters is het juist fijn dat hun relatief dure producten veilig gestald kan worden. De FalcoLoop is speciaal ontwikkeld voor scooters en buitenmodelfietsen. De werking van de vastzetvoorziening is eenvoudig en voor iedereen te gebruiken. De FalcoLoop is gemaakt van staal en thermisch verzinkt. Optioneel kan de vastzetvoorziening gepoedercoat worden in één van de 190 RAL-kleuren.

Parkeren scooters

Voor het parkeren van scooters biedt Falco diverse mogelijkheden. Zoals in Diemen, daar kunnen scooters vastgezet worden met de FalcoLoops vastzetvoorziening. Ook is het mogelijk om met de FalcoScooter afzetpanelen een parkeervak te creëren voor scooters. Hiermee wordt er duidelijk aangeduid dat de ruimte bestemd is voor het parkeren van scooters. Een voordeel van het dichte FalcoScooter afzetpaneel is dat er geen fietsen aan vastgemaakt kunnen worden. Een bijgaand voordeel is dat de Falcoscooter ook fungeert als windscherm, de kans is zo kleiner dat de scooter omvalt.

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief


Blijf op de hoogte van onze nieuwste producten en ontwikkelingen en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief.

Als dank voor uw inschrijving ontvangt u van ons een heerlijke reep Falco Tony's Chocolonely!

Newsletter
Circulair

Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink

John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:

  • ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
  • repareren, refurbishen en recyclen
  • behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
  • certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)

Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.

Circulair image 1
Circulair image 2
Circulair image 3