Projecten

Gezamenlijke fietsenstalling voor bewoners appartementengebouw
12-03-2019

Woonstichting Vryleve heeft voor de bewoners van het appartementengebouw aan de Rijnstraat in Tolkamer een gezamenlijke fietsenstalling gerealiseerd. Er was al enige tijd behoefte aan een makkelijk bereikbare en toegankelijke stalling van fietsen.

Fietsenstalling

De huurders beschikken over een berging onder in het appartementencomplex. Bij een aantal bergingen is het niet eenvoudig om de fiets erin en eruit te krijgen. In de nieuwe fietsenstalling is vanaf straatniveau de fiets eenvoudig te parkeren. De fietsenstalling biedt plaats aan 15 fietsen.

Men heeft gekozen voor fietsoverkapping FalcoTel-K. De FalcoTel-K is fietsenberging is vooral populair doordat deze geen kolommen heeft aan de voorzijde. Fietsenrekken kunnen daardoor onbeperkt worden doorgekoppeld. In de Rijnstraat is de overkapping tegen een muur geplaatst, hierdoor is er dus 1 wand vervallen. Voor de dakbedekking is gekozen voor stalen aluzinc profielplaten. De wandbekleding bestaat uit FSC gecertificeerde hardhouten open latten, bevestigd op stalen frames. De kolommen zijn voorzien van stelvoeten. De overkapping is afsluitbaar met een deur.

Fietsenrekken

In totaal kunnen er 15 fietsen geparkeerd worden in de stalling in enkelzijdige fietsenrekken FalcoSound. De bijzondere vorm van de wielbeugels van het fietsenrek FalcoSound zijn erg vriendelijk voor het voorwiel. Hierbij is het uitgangspunt dat van wielrennersfiets tot mountainbike gestald kan worden in het fietsenrek zodat de fiets stevig staat.

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief


Blijf op de hoogte van onze nieuwste producten en ontwikkelingen en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief.

Als dank voor uw inschrijving ontvangt u van ons een heerlijke reep Falco Tony's Chocolonely!

Newsletter
Circulair

Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink

John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:

  • ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
  • repareren, refurbishen en recyclen
  • behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
  • certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)

Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.

Circulair image 1
Circulair image 2
Circulair image 3