Projecten

Falco maakt combinatie tussen OV en fiets aantrekkelijk in Mijdrecht
20-09-2013

Bij de bushalte Rondweg Mijdrecht is onlangs een overdekte fietsenstalling van Falco geplaatst. Twee jaar geleden is de bushalte zelf aangepast en toegankelijk gemaakt voor personen met een beperking.

Metamorfose

Nu is ook de stallingsmogelijkheid voor fietsers verbeterd. De 125 losse, niet overdekte fietsklemmen zijn vervangen door het Falco dubbelzijdige fietsparkeersysteem Triangel-10 met dubbel oog. In totaal zijn er 35 dubbelzijdige Triangels geplaatst, met 2 lage en 2 hoge fietsplaatsen, bij elkaar goed voor het stallen van 140 fietsen.

Fietsen die gestald worden bij de bushalte worden beschermd tegen neerslag door een dubbelzijdige overkapping FalcoGamma met 7 vakken. De overkapping kenmerkt zich door de centrale draagkolom die boven uitloopt in twee draagarmen. Deze moderne overkapping is voorzien van helder polycarbonaat en hierdoor blijft de overkapping licht.

Alle Falco producten zijn gepoedercoat in RAL 9005, een diepzwarte kleur.

Fietsmarketing

Door de verbetering van de stallingsmogelijkheid voor fietsers bij de bushalte maakt de provincie Utrecht de overstap tussen OV en fiets aantrekkelijker.

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief


Blijf op de hoogte van onze nieuwste producten en ontwikkelingen en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief.

Als dank voor uw inschrijving ontvangt u van ons een heerlijke reep Falco Tony's Chocolonely!

Newsletter
Circulair

Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink

John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:

  • ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
  • repareren, refurbishen en recyclen
  • behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
  • certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)

Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.

Circulair image 1
Circulair image 2
Circulair image 3