Projecten

Compact fietsparkeren bij Fins bedrijvencomplex
30-06-2022

Bij modern bedrijvencomplex Mikonkatu 7 in Helsinki, Finland is ondergronds een fietsenstalling ingericht voor alle medewerkers en bezoekers die met de fiets komen.

Compact fietsparkeren

In totaal is er ruimte om meer dan 300 fietsen te parkeren. Om op deze oppervlakte zo veel fietsparkeer capaciteit te realiseren, zijn er een aantal verschillende fietsenrekken geplaatst. Waaronder etage rekken FalcoLevel Premium+, doordat de fietsen dubbelaags geparkeerd kunnen worden, is dit een praktische oplossing om ruimte te besparen. Een aantal etagerekken zijn afkomstig uit een ander pand. Nog in prima staat, dus mee verhuisd naar het nieuwe bedrijventerrein. Een goede circulaire oplossing; zo blijft de waarde behouden. Ook op zoek naar een circulaire fietsparkeeroplossing? Onze circulair manager denkt graag met u mee!

Ook door de plaatsing van fietsenrekken FalcoVert, waarbij de fietsen verticaal worden gestald, wordt de beschikbaar ruimte optimaal benut.

Fietsaanleunbeugels

Voor het parkeren van buitenmodel fietsen zijn er een aantal fietsaanleunbeugels beschikbaar.

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief


Blijf op de hoogte van onze nieuwste producten en ontwikkelingen en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief.

Als dank voor uw inschrijving ontvangt u van ons een heerlijke reep Falco Tony's Chocolonely!

Newsletter
Circulair

Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink

John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:

  • ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
  • repareren, refurbishen en recyclen
  • behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
  • certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)

Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.

Circulair image 1
Circulair image 2
Circulair image 3