
Berg- en fietsparkeerruimte op het schoolplein?
Voor de OG Heldringschool in Den Haag is dat geen probleem meer met bergingen en fietsparkeersystemen van Falco. Van hoog tot laag en voor elke fiets geschikt.
De bergingen en fietsparkeersystemen voldoen aan de behoefte om opslag te bieden op het schoolplein en een nette fietsparkeerinrichting.
Bergruimte op het schoolplein
De berging is de FalcoLok 250 berging en op maat gemaakt voor de OG Heldringschool. De berging is uitgevoerd in hardhouten belatting met centraal een dubbele deur.
Naast deze berging is er ook de FalcoBox berging geplaatst.
Deze berging is ca. één meter hoog en kan geopend worden middels het scharnier dak (met gasdrukveer) en aan de voorkant door twee dubbele deuren. Zo wordt alle ruimte in deze berging optimaal benut. En met deze berging is geen vergunning nodig!
Fiets parkeren in fietsparkeerbeugels
Met de fietsparkeerbeugels is er een goede manier gevonden om diverse fietsen te kunnen stallen. Van klein naar groot, van transportfiets tot mountainbikes.
De fietsparkeerbeugels zijn gemaakt van thermisch verzinkt staal en hebben een lange levensduur. Door de tussenbuis kan de fiets ook met een extra (ketting)slot worden vastgezet en is dus bestendiger tegen diefstal.
Meer informatie over geplaatste producten:
Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink.
John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:
- ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
- repareren, refurbishen en recyclen
- behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
- certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)
Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.



Falco's adviseurs staan klaar om u telefonisch of tijdens een bezoek te adviseren. Ook sturen zij graag op uw verzoek gedetailleerde informatie toe.
Blijf op de hoogte van onze laatste producten en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!